Aktualności

WSPÓŁPRACA z Michałem Poklękowskim

2015-05-23

Już od kilku dni zamierzałem napisać o mojej ścisłej współpracy z Michałem Poklękowskim, ale jak zawsze brakowało czasu . Czas naglił, bo Michał to bardzo pracowity kolekcjoner i zaczął już sporo umieszczać na naszej stronie …… tak, tak - nie pomyliłem się NASZEJ , bo wprawdzie strona ma głównie służyć rejestracji mojej własnej kolekcji, to jednak chciałbym umieszczać na niej różne ciekawe informacje .

MICHAŁ  POKLĘKOWSKI , to znany nie tylko w Polsce miłośnik muszli, zaangażowany w rozwój polskiej konchologii, ale co również ważne, posiadający dużą wiedzą merytoryczną. Dlatego też z wielką przyjemnością zgodziłem się na współpracę i mogę oficjalnie już ogłosić, że Michał współadministruje stronę muszle.eu

Pomysłów jest dużo,  tylko gorzej z wolnym czasem aby je wszystkie zrealizować .  Mam jednak nadzieję, że systematycznie będzie przybywać artykułów, zdjęć , oraz pojawią się informacje dotyczące poszczególnych rodzin a nawet gatunków .  Strona pozwala na wprowadzenie wielu innych podstron, zakładek itd.

Chętnie także nawiążemy współpracę z każdym kto tylko wyrazi na to ochotę !!!   Np. na podstronie "GALERIA", w jednej z zakładek, mamy pomysł aby przedstawiać kolekcje poszczególnych kolekcjonerów .  A może nawet, uda nam się w końcu jakoś zjednoczyć i na wzór chociażby Czechów, założyć prawdziwy klub, zorganizować wystawę ?!  

Nam, myślę chociażby o członkach ubiegłorocznej "wyprawy" na Kretę,  już się udało, bo w końcu pojechaliśmy (pomimo wielu przeszkód), wróciliśmy z kolejnymi planami ……. i już w czerwcu br. roku jedziemy, znowu razem - w Pieniny.  

Zapraszamy do współpracy !!!!

Adam  Gałgański 

Panel administracyjny